Odağımzıda Sen Varsın

Adabilim’e Hoş Geldiniz!

Sizi buraya getiren merakın karşılığını verebilmek heyecanı ile misafir ediyoruz. Burada Adabilim’in eğitime bakışını ve öğrencilerimizi neler beklediğini öğrenebilirsiniz. Adabilim yolcuğuna yeniden hoş geldiniz.

 

Adabilim Okulları olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar eğitimin sadece akademi sınırlandırılmayacağını; değerlerin ve karşılıklı iyi niyetin geleceğe yönelik atılacak adımların en büyük yardımcısı olduğu bilinciyle hareket ettik. Yeşeren her tomurcuğun en az su ve güneş kadar; sevgiye de ihtiyaç duyduğunu bilip buna yönelik çalıştık. Adabilim olarak Adabilimli her bireyin iyi birer insan iyi yetişmiş birer öğrenci olması için çalışmalarımızı büyük bir heyecanla sürdürüyoruz.

 

Ailenin ve geçmişin ilhamıyla çıktığımız yolda; şefkatin, sabrın, dirayetin ve kardeşliğin ne demek olduğunu öğrenmeye; düşüncenin, bilimin, karşılaşılan problemlere karşı gösterilen çabanın izinden ilerlemeye öğrencilerimizle birlikte söz verdik. Lider ruhlu, inovatif düşünceye açık, ufku dağları aşan bir neslin ihyası için sözümüzü tutmaya daha ileriye gitmeye devam ediyoruz.

 

Geleceğimize yön tayin edecek olan gençlerimizi ilgilendiren her konuya büyük bir önemle eğiliyor; çağın gerekliliklerini ikinci plana atmadan değerlerimizle birlikte özümsüyoruz.

 

Odağımızda sen varsın!

 
Hızlı Kayıt

Ayrıcalıklı eğitimden faydalanın

Hızlı Kayıt yaptırın, özgün modellerle geliştirdiğimiz bu ayrıcalıklı eğitim fırsatını kaçırmayın.

Sizi Arayalım